top of page

Cunda Despot Evi

Cunda Adası

%10 İndirim

tesis.png
Tesis Hakkında

Cunda Despot Evi adını; 1860'lı yıllarda doğduğu topraklara gerisingeri dönüp kendine bu devasa ihtişamlı yapıyı yaptıran din adamı olan Despot'tan almış. Şimdilerde aynı zamanda anıt eser olarak tescilli bir otel olmuş burası. Cunda'nın şıklık yarışının, şimdilik son noktası....

Tesis 1862 yılında inşa edilmiş olup, 2019 yılında tesisin tüm alanları tamamen yenilenmiştir.
Ücretsiz internet erişimi tesisin tüm alanlarında mevcuttur, Yund Spa 09:00 ile 21:00 saatleri arası hizmet verir, Oda servisi hizmeti 23:00 ile 08:00 saatleri arasında hizmet verecek olup, ücretlidir,
Buhar odası ve saunalar kadın ve erkek olmak üzere ayrı ayrı mevcuttur, Evcil hayvan kabul edilmemektedir, Tesisin açık otoparkı mevcuttur.

konum.png
Konum

Tesis denize 200 mt mesafede yer almaktadır. Cunda Despot Evi, Ayvalık'a 7 km ve Midilli'ye 39 km uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Balıkesir Koca Seyit Havaalanı ise 49 km mesafededir ve tesis ücretli havaalanı servisi sağlar.

oda sayısı.png
Oda Sayısı ve Tipleri

Tesiste toplamda 28 adet oda bulunmaktadır.

plaj ve deniz.png
Plaj ve Deniz

Havuz 115 m2 genişliğindedir, dinlenme ve güneşlenme alanı mevcut, Havuz 09:00 ile 19:00 saatleri arası hizmet verir. Plajda tüm hizmetler ücretlidir.

restaurant.png
Restaurant ve Bar

Otel oda kahvaltı konseptindedir. Tüm İçecekler Ücretli olup ,Ala Carte Restoran 12:00 ile 23:30 saatleri arasında ücretli olarak hizmet vermektedir.

Tesis Adresi.png
Tesis Adresi

Cunda Adası, Mithatpaşa mh. Mektep Sk. N:2/2, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Genel uyarı, iptal durumu ve kullanım Koşulları

Giriş tarihinden 3 gün öncesine kadar iptal edilebilir.

Otellerde, odalara giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Tesislerde hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

 

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

 

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde iletmekle yükümlüdür.

 

Oteller için belirtilen indirim oranlarında ve iptal şartlarında değişiklik olabilir. Rezervasyon aşamasında güncel indirim oranını ve iptal şartlarını teyit ediniz.

bottom of page