top of page

Cunda Fora Hotel

Cunda Adası

%15 İndirim

facility.png
About the Facility

Tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle popüler tatil beldesi Cunda’da yer alan Cunda Fora Hotel, geleneksel Rum mimarisini yansıtan odaları, deniz manzarası ve güler yüzlü hizmetiyle keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor. Cunda Fora Otel’de şömine başında, kitap okuyabileceğiniz bir şeyler içebileceğiniz oturma bölümleri, teras ve bahçe imkanlarımız vardır.
Ayvalık yöresine has doğal ürünlerle zenginleştirilmiş sabah kahvaltısı, güne zinde başlamanı sağlayacak. Tesiste ayrıca; tüm senenin yorgunluğunu atabileceğin hamam ve sauna olanakları bulunuyor. İsterseniz bisiklet ile çevreyi keşfe çıkabilir istersen şömine başındaki oturma alanında huzurlu vakit geçirebilirsiniz.

location.png
Location

Cunda Fora Hotel, Assos'a 33 km ve Midilli'ye 27 km uzaklıktadır. Edremit Körfez Havalimanı ise tesise 39 km mesafededir.

number of rooms.png
Number and Types of Rooms

Toplam 18 odaya sahiptir. Her oda düz ekran uydu TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda dinlenebileceğiniz bir oturma alanı mevcuttur. Bazı odalar deniz, bahçe ya da şehir manzaralıdır. Tüm odalarda duşlu özel banyo bulunmaktadır. Sağlanan diğer olanaklara, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri dahildir.

beach and sea.png
Beach and Sea

Cunda Fora Otel konaklayan misafirlerimiz ;Grup Otelimiz olan Cunda Doğa Otel ait Plaj ve Havuz hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

restaurant.png
Restaurant and Bar

Kahvaltı servisi sunulmaktadır.

Facility Address.png
Facility Address

Mithatpaşa Mah. Mevlana Cad. 1/1 Sok. No:7 Alibey Adası , Ayvalık, Balıkesir

General warning, cancellation status and terms of use

Giriş tarihinden 14 gün öncesine kadar iptal edilebilir.

In hotels, room entry starts from 14:00. Check-out time from the rooms is 12:00 at the latest. The use of open areas serving in the facilities depends on seasonal conditions.

Except for family rooms or some private rooms, 2 + 2 or 3 + 1 stays in other rooms may cause congestion in the room and the extra beds provided may not be in the comfort of a fixed bed.

The location, maps and distance of the hotel to public areas are to provide as much information as possible. No liability is accepted for the accuracy of this information. It is the passenger's own responsibility to contact the hotel directly to obtain the most up-to-date full location information and directions. The person making the reservation is obliged to provide the names of all the people staying at the hotel correctly.

There may be changes in the discount rates and cancellation conditions specified for hotels. Confirm the current discount rate and cancellation conditions at the time of booking.

bottom of page