top of page

Cunda Despot Evi

Cunda Adası

%10 İndirim

facility.png
About the Facility

Cunda Despot Evi adını; 1860'lı yıllarda doğduğu topraklara gerisingeri dönüp kendine bu devasa ihtişamlı yapıyı yaptıran din adamı olan Despot'tan almış. Şimdilerde aynı zamanda anıt eser olarak tescilli bir otel olmuş burası. Cunda'nın şıklık yarışının, şimdilik son noktası....

Tesis 1862 yılında inşa edilmiş olup, 2019 yılında tesisin tüm alanları tamamen yenilenmiştir.
Ücretsiz internet erişimi tesisin tüm alanlarında mevcuttur, Yund Spa 09:00 ile 21:00 saatleri arası hizmet verir, Oda servisi hizmeti 23:00 ile 08:00 saatleri arasında hizmet verecek olup, ücretlidir,
Buhar odası ve saunalar kadın ve erkek olmak üzere ayrı ayrı mevcuttur, Evcil hayvan kabul edilmemektedir, Tesisin açık otoparkı mevcuttur.

location.png
Location

Tesis denize 200 mt mesafede yer almaktadır. Cunda Despot Evi, Ayvalık'a 7 km ve Midilli'ye 39 km uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Balıkesir Koca Seyit Havaalanı ise 49 km mesafededir ve tesis ücretli havaalanı servisi sağlar.

number of rooms.png
Number and Types of Rooms

Tesiste toplamda 28 adet oda bulunmaktadır.

beach and sea.png
Beach and Sea

Havuz 115 m2 genişliğindedir, dinlenme ve güneşlenme alanı mevcut, Havuz 09:00 ile 19:00 saatleri arası hizmet verir. Plajda tüm hizmetler ücretlidir.

restaurant.png
Restaurant and Bar

Otel oda kahvaltı konseptindedir. Tüm İçecekler Ücretli olup ,Ala Carte Restoran 12:00 ile 23:30 saatleri arasında ücretli olarak hizmet vermektedir.

Facility Address.png
Facility Address

Cunda Adası, Mithatpaşa mh. Mektep Sk. N:2/2, 10400 Ayvalık/Balıkesir

General warning, cancellation status and terms of use

Giriş tarihinden 3 gün öncesine kadar iptal edilebilir.

In hotels, room entry starts from 14:00. Check-out time from the rooms is 12:00 at the latest. The use of open areas serving in the facilities depends on seasonal conditions.

Except for family rooms or some private rooms, 2 + 2 or 3 + 1 stays in other rooms may cause congestion in the room and the extra beds provided may not be in the comfort of a fixed bed.

The location, maps and distance of the hotel to public areas are to provide as much information as possible. No liability is accepted for the accuracy of this information. It is the passenger's own responsibility to contact the hotel directly to obtain the most up-to-date full location information and directions. The person making the reservation is obliged to provide the names of all the people staying at the hotel correctly.

There may be changes in the discount rates and cancellation conditions specified for hotels. Confirm the current discount rate and cancellation conditions at the time of booking.

bottom of page