top of page

Arion Resort Hotel

Bodrum - Muğla

%10 İndirim

facility.png
About the Facility

Tesis, ayrıcalıklı hizmet anlayışı, misafirlerinin evlerinde hissetmelerini sağlayan sıcak dekorasyonu ve muhteşem deniz manzaralı odaları ile hizmet veriyor. Misafirlerimizin plaja ve restauranta ulaşımını kolaylaştırmak için finüküler asansör sistemi mevcuttur. Otelimizin konumlandığı yer, National Geographic’te günbatımının muhteşem ve eşsiz olduğu bölgeler listesinde ilk 10 da yer alıyor.
Arion Resort Hotel, kendinizi evinde hissedeceğiniz şekilde, sıcak renklerle, konforlu ve rahat dekore ettiği muhteşem deniz ve doğa manzaralı dairelerinin kapılarını 12 ay açık tutarken deneyimli ekibi ile bu sürede sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

location.png
Location

Tesis Turgutreis' e 10km, Bodrum Merkez' e 27km, Uluslararası Bodrum-Milas Havaalanı' na 61km mesafede yer almaktadır.

number of rooms.png
Number and Types of Rooms

Arion Resort Hotel; 12 adet deniz manzaralı 2+1 Grand Süit, 2 adet Garden Süit ve 5 adet 1+1 Superior Süit olmak üzere toplam 19 odalı 7 adet villadan oluşuyor.

beach and sea.png
Beach and Sea

Bodrum’a gelmişken denizin tadını çıkartmamak olmaz. Çim, kum ve ahşap güneşlenme alanlarımız, mavi bayraklı denizimiz tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Benzersiz lezzetlerini plaja da sunan Arion Restaurant ve Bar sayesinde harika bir gün geçireceğinize eminiz.

restaurant.png
Restaurant and Bar

Arion Restaurant Ege Mutfağı’ndan taze mezeler ve deniz ürünleri sunuyor.

Facility Address.png
Facility Address

Koyunbaba Mevkii, Ümit Sk. No.27, 48400 Bodrum/Muğla

General warning, cancellation status and terms of use

Giriş tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal edilebilir.

In hotels, room entry starts from 14:00. Check-out time from the rooms is 12:00 at the latest. The use of open areas serving in the facilities depends on seasonal conditions.

Except for family rooms or some private rooms, 2 + 2 or 3 + 1 stays in other rooms may cause congestion in the room and the extra beds provided may not be in the comfort of a fixed bed.

The location, maps and distance of the hotel to public areas are to provide as much information as possible. No liability is accepted for the accuracy of this information. It is the passenger's own responsibility to contact the hotel directly to obtain the most up-to-date full location information and directions. The person making the reservation is obliged to provide the names of all the people staying at the hotel correctly.

There may be changes in the discount rates and cancellation conditions specified for hotels. Confirm the current discount rate and cancellation conditions at the time of booking.

bottom of page