top of page
  • Yazarın fotoğrafıMarm Assistance

Kısa Bir Mola

Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve haftanın yorgunluğunu atmak için kısa bir mola demenin tam vakti. Ormanda ağaçların arasında sabah yürüyüşü, doğayla içiçe yemyeşil bir bahçede kahvaltı ve kuş cıvıltılarının arasında kitap okumanın, sakinleşmenin verdiği huzur sizi bekliyor…Longosphere Glamping

İğneada, Kırklareli

Longoz (subasar) tipi ormanlık alanı; çoğunlukla yağış miktarının yüksek olduğu ilkbahar-kış mevsiminde tabanı sularla kaplanan ormanlık alandır. Kırklareli İli Demirköy İlçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunan Longoz Ormanları Milli Parkı, Bulgaristan sınırına yakın Karadeniz sahil şeridinde yer almakta ve 3155 hektarlık alanı kapsamaktadır. Longoz Ormanları ülkemizin 39. Milli Parkı olarak tescil edilmiştir. Milli Parkın yer aldığı İğneada beldesi, Demirköy ilçesine 27 km, Kırklareli il merkezine 97 km, İstanbul’a ise 237 km uzaklıkta yer almaktadır.

Hafta içi 1 gece ve Hafta sonu 3 gece konaklamalarda 600 TL ‘den başlayan fiyatlarla

* Fiyatlar gecelik iki kişilik oda için geçerlidir

* Kahvaltı dahildir
Pamera Garden

Beykoz, İstanbul

Doğa ile başbaşa, huzurun yanıbaşında Pamera Garden farkı ile VİP Vagon odalar, Türkiye’ nin ilk ve yeni konsepti ile siz değerli misafirlerimizi karşılıyor. Şehir karmaşasından uzak 2500 m2’lik kır alanında bu deneyimden keyif alacağınızı umuyoruz.

Hafta içi 610 TL Haftasonu 720 TL ‘den başlayan fiyatlarla


*Fiyatlar gecelik iki kişilik oda için geçerlidir

*Kahvaltı dahildir
Village Park Resort & Spa

Polonezköy, İstanbul

1999 yılında Riva nehrine komşu 32 dönüm arazi üzerinde kurulan Village Park, Şık ve gizli doğası ile uyum içinde Doğa Oteli konsepti ile hizmet vermektedir.

Tesis, yemyeşil geniş bir arazi içinde ahşap yapıların içinde misafirlerini tüm detayları zarafetle ele alınmış odalarında ağırlıyor. Geniş bahçesinde yer alan açık havuzu, misafirlerini bedenen ve zihnen dinlendiren SPA merkezi ile Hotel Village Park Otel Resort & Spa, İstanbul’da, şehrin yorgunluğundan kaçmak için eşsiz bir alternatif sunuyor.

Hafta içi 350TL Haftasonu 550 TL ‘den başlayan fiyatlarla


*Fiyatlar gecelik iki kişilik oda için geçerlidir.

*Kahvaltı dahildir.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz info@marmtravel.com

236 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page